מכירות הסמארטפונים עקפו את מכירות המחשבים האישיים, זהו עידן המחשבים כבר אצל כולם ובכיס באופן דיי קבוע.
קידום אתרים בסלולר – לא מה שהכרתם עד עכשיו
רבים מבעלי האתרים ברשת אינם מודעים לתוצאות החיפוש השונות, בין מנוע החיפוש של גוגל במחשב ובסלולר.
בגוגל כבר הבינו מזמן שרבים מאיתנו מחפשים במונע החיפוש בעזרת הסלולר (לפי גוגל 77% מבעלי הסמארטפונים בישראל מחפשים בגוגל דרך הסלולר) והתחילו להתאים את תוצאות החיפוש למכשירי הסלולר.ומכאן באה הדרישה של קידום אתרים בסלולר גוגל מבקשת להציג את התוצאות למשתשמים בצורה הרלוונטית ביותר, אתרים שהתאימו עצמם לסלולר מקבלים דירוג גבוה יותר בגוגל ומופיעים בראש תוצאות החיפוש בסלולר.
על פי דו”ח של חברת המחקר Canalys, בשנת 2011 נמכרו בעולם 488 מיליון סמארטפונים, לעומת 415 מיליון מחשבים אישיים. עובדה זו מהווה ציון דרך משמעותי בעולם האינטרנט, ומציעה הזדמנות עסקית חדשנית ומשמעותית ליזמים ובעלי עסקים.
אז מה עושים הלאה ואיך מבצעים קידום אתרים בסלולר ?
אז כמו שכולנו כבר יודעים, אלו שהחלו בבניה וקידום אורגני מקצועי של אתר אינטרנט משנת 1999 נמצאים היום בראש תוצאות החיפוש של גוגל וזוכים לכניסות רבות של משתמשים אל האתר. אלו שישכילו להתאים את האתר שלהם עוד היום לסלולר ויבצעו קידום אתרים בסלולר, יזכו לחשיפה רבה של משתמשים בעתיד, כאשר רוב הגולשים באינטרנט יחפשו דרך הסלולר.
לסיכום, השינויים האחרונים בדפוסי השימוש של גולשים באינטרנט מביאים למהפכה של ממש בתחום החיפוש האורגני. גוגל מעדיפה להציג למשתמש המחפש בסלולר, את האתרים המותאמים לסלולר כי הם רלוונטים יותר. אם אנחנו לא נתקדם יחד עם הטכנולוגיה ונתאים את האתר שלנו לגלישה בסלולר, סביר להניח שנישאר מאחור ונפסיד פניות של לקוחות שאנחנו מקבלים היום מהחיפוש האורגני. אם נשכיל לעשות כן מוקדם ככל האפשר, נוכל להרוויח מהשינויים, להגדיל את מספר הכניסות לאתר שלנו ולהעלות את ההכנסות מהאינטרנט בצורה משמעותית.
בחברת WEBON בנייה וקידום אתרים ישנן הכשרות מקצועיות לבניית אתרים המתואמים גם לסלולר ובנוסף קורס קידום אתרים אורגני.
מעוניינים בהתאמת האתר שלכם לגלישה בסלולר? מעוניינים בקידום אתרים בסלולר?
צרו עמנו קשר עוד היום – WEBON בנייה וקידום אתרים 050-8004-328
נתונים סטטיסטיים
על פי מחקרים שנעשו ברשת, היום בישראל מחפשים 15% מהמשתמשים בגוגל דרך הסלולר (בארה”ב הנתון עומד על 20%). נתונים אלו עתידים להשתנות בקצב מהיר במהלך 3 השנים הבאות. יש הטוענים שעד שנת 2014 יהיו בעולם יותר גולשים באינטרנט ממכשירי סלולר חכמים, מאשר ממחשבים נייחים. בהתחשב בגידול בנתוני המכירות והגלישה במכשירי סלולר, ההיגיון אומר לנו שאסור לשבת בחיבוק ידיים וצריך להיערך בהתאם.
בעלי אתרים שישכילו להתאים את האתר שלהם לגלישה בסלולר יוכלו להנות בעתיד הקרוב מכניסות רבות של משתמשים והופעה בראש תוצאות החיפוש הסלולרי בגוגל. ע”פ מאמר שהתפרסם בגלובס, כבר היום אתרים מותאמים לסלולר זוכים לשיעור הקלקות גבוה ב-11.5% לעומת אתרים שאינם מותאמים לסלולר.
מי יוכל להשתלב בקורס תכנות ? לאיזה פלח שוק פונה קורס תכנות ? ידע בסיסי – ישנם מס קורסי תכנות ובכל קורס מלמדים שפת תכנות חדשה ומתקדמת כאשר שמים דגש חזק על יתרונות השפה ויכולותיה.
קידום אתרים, קידום ממומן, בניית אתרים, בניית אתרים סלולריים, תיקון אתרים, בניית תוכנות, קריאייטיב, עיצוב גרפי, ניהול רשתות חברתיות, בניית מועדון לקוחות סלולרי, ברקוד QR לעסקים ועוד מגוון פתרונות שיווק לעסקים קטנים,
בעל עסקים שחוו קידום אתרים כושל או פשוט בעלי עניין שרוצים לרכוש מקצוע לפרנסתם. השאלה הגדולה שעומדת כרגע בקנה זה האם להמשיך לחפש חברת קידום אתרים שתניב לכם תוצאה טובה יותר, או פשוט ללמוד ולעשות זאת במו ידכם
מספר טיפים שיעזרו לכם להבין כיצד לקדם חנות וירטואלית, WEBON מקדמת חנויות וירטואליות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, עם שיפורים טכנולוגיים תראו תוצאות דיי מהר.
מחפשים חברת קידום אתרים בחיפה שתענה על צרכיכם בדיוק? WEBON כאן כדי לספק לכם בדיוק את השירותים שאתם צריכים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ושימוש ברובוטים, אנו מבטיחים תוצאות מרשימות בקידום אתרים ברחבי העולם.
תחום פיתוח התוכנה הינו פופולארי ביותר בשני העשורים האחרונים בזכות נוכחות חיבור האינטרנט כמעט בכל בית. קיימות תוכנות המבוססות על חיבור לאינטרנט ואחרות הן תוכנות לוקאליות הנמצאות על המחשב או ברשת מחשבים סגורה.
מחפש/ת מורה מרטי לקידום אתרים ? הגעת למקום הנכון! המסלול להכשרה מקצועית של Webon בנייה וקידום אתרים מציעה לכם הצעה משתלמת במיוחד ללימודי קידום אתרים – קורס קידום אתרים מקצועי בשיטת אחד על אחד עם ניסים ויצמן - מורה פרטי לקידום
שימו לב חיפשתם "קידום אתרים בבאר שבע" ופשוט הופענו! פיתחנו במשך כ- 4 שנים רובוט שמחליף את הפעולות האנושיות של מקדם אתרים. כאשר הפעולה הרובוטית אינה מוגבלת בזמן עבודה או עלויות נוספות. הרובוט עובד עבורכם ומקדם אתכם באלפי ביטויים בלי כל מנוחה!
מאות תלמידים למדו במכללות ובעוד המון מקומות אשר מציעים קורסים שונים בנושא קידום אתרים. אך עם זאת אנו רוצים להגיד לכם. תחסכו זמן וכסף ובואו ללמוד במקום שהכשיר לא מעט חברות קידום אתרים בישראל
חיפשתם קידום אתרים אורגני לעסקים, הופענו לכם בזכות הבינה החכמה שפיתחנו. נעזור לכם להשיג הרבה לקוחות בעזרת קידום אתרים אורגני לעסקים באמצעות הרובוט שלנו.
מחפשים קידום אתרים לרואי חשבון? הגעתם למקום הנכון. חברת WEBON מובילה בתחום הקידום בארץ ובעולם, תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החברה פיתחה רובוטים שעושים עבודה מדהימה בזכות הטכנולוגיה תוכלו להינות משיווק אגרסיבי.