שנים רבות כבר מנועי החיפוש מנסים להתמודד עם חברות קידום אתרים, בעיקר במנוע המוביל Google. כל זה נבע מרצון לספק מידע אמין ומעודכן לגולשים בזמן אמת. עם העדכונים האחרונים של שנת 2015, גוגל פתחה מערכת בינה מלאכותית באלגוריתמיהם. המערכת מאפשרת למנוע ללמוד באופן עצמאי מהתנהגות הגולשים, מהתנהגות האתרים, עדכונים אחרונים, והפעם אף אזכורים ברשת, בצורה טבעית לחלוטין.
RankBrain, המערכת החדשה, מבטיחה לנו חווית גלישה משופרת וחיפוש יעיל יותר מתמיד! אך כמו בכל סיפור ישנם גם אלו שנפגעים מהשינוי – מקדמי אתרים שלא יקיימו את עבודתם בצורה תקינה ירדו בדירוגים, ואתרי לקוחותיהם יידרגו למטה במנועי החיפוש של גוגל.
אז מהי בינה מלאכותית של Google לשנת 2019?
בחודשים האחרונים לשנת 2015 גוגל נעזרת במערכת אינטליגנציה מלאכותית (RankBrain)וזאת בכדי לעבד מיליארדים של נתוני DATABASE ושאילתות שהתבצעו במנועי החיפוש.
שימוש במערכת RankBrain הביא למהפכה עצומה ברשת האינטרנט. האלגוריתם של גוגל עד כה, האלגוריתמים היה מתעדכן לפי נתונים ודירוג של מפתחי האלגוריתמים של גוגל, העידן של הפרמטרים הישנים עדיין קיים אך באופן מזערי.
בינה מלאכותית משמעותה למידה עצמית של התנהגות מסוימת (גולשים, אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ועוד..) אשר אמורה לגרום לנו הגולשים לחשוב שיש פה התנהגות אנושית לחלוטין ואף נתפסת כאינטליגנטית, המערכת מגישה תוצאות לגולש אף על פי שאינו רשם את הביטוי המדויק וזאת כנגזרת משאילתות קודמות שהתבצעו במערכות של גוגל.
היתרון הייחודי של המערכת היא כאשר גולש אינטרנטי רושם מילה או צירוף מילים והמערכת אינה מזהה, המערכת תנחש מילה או ביטויי שאולי יש לו משמעות דומה ולסנן את התוצאה בהתאם, זאת המהפכה העיקרית בהתייעלות וטיפול בשאילתות שלא נראו בעבר .
שיפור חווית הגולש עם החזרת תוצאות מדויקות יותר ע”י RankBrain
RankBrain הינה מערכת אשר הוסיפו אותה לאלגוריתמים של גוגל לשיפור חווית הגולשים, ביטוי לונגטייל אשר אינו בוצע עליו חיפוש בעבר או מילת מפתח עם הקשר מסוים. לדוגמא חיפוש שיכול להיות מושפע כתוצאה ממערכת RankBrain נניח שהגולש חיפש “מיהו ראש הממשלה העדכני לשנת 2015 ?” הרי כמובן שאנו יודעים מהי התוצאה אך עם זאת מדוע שהאלגוריתמים של גוגל יבין מה אנו רוצים ?
זאת שאילתה שלא בוצעה בעבר ולכן המערכת תנפיק לנו תוצאות שהכי קרובות לחיפוש שלנו מתוך מאגרים ומידע עדכניים, במידה ולא תמצא היא תלמד לבד בכך שתבין את ההתנהגות הגולשים כאשר יקבלו את התוצאות עם הערך הרב ביותר על מסך החיפוש. למידע נוסף בעניין RankBrain לחצו כאן.
RankBrain והשפעתו על קידום אתרים בגוגל
השפעת RankBrain על קידום אתרים ב-SEO היא משמעותית. מתוך מאות פרמטרים מורכבים של מערכת גוגל, RankBrain משפיעה ברמה מאוד גבוהה. עדכון זה ישפיע רבות על מקדמי אתרים שלא מבינים את המשמעות של בינה מלאכותית ואת הדרך הטבעית של קידום אתרים בגוגל. פרמטר זה יכול להעלות אתרים עם דירוג גבוה עם ערך מוסף ואמיתי לגולש.
ניהול מוניטין נכון ברשת יכול להביא לתוצאות מרשימות בקידום האתר. ב-WEBON, אנו מתמחים בקידום אתרים עם תוצאות מוכחות וניסיון רב בתחום.
מי יוכל להשתלב בקורס תכנות ? לאיזה פלח שוק פונה קורס תכנות ? ידע בסיסי – ישנם מס קורסי תכנות ובכל קורס מלמדים שפת תכנות חדשה ומתקדמת כאשר שמים דגש חזק על יתרונות השפה ויכולותיה.
קידום אתרים, קידום ממומן, בניית אתרים, בניית אתרים סלולריים, תיקון אתרים, בניית תוכנות, קריאייטיב, עיצוב גרפי, ניהול רשתות חברתיות, בניית מועדון לקוחות סלולרי, ברקוד QR לעסקים ועוד מגוון פתרונות שיווק לעסקים קטנים,
בעל עסקים שחוו קידום אתרים כושל או פשוט בעלי עניין שרוצים לרכוש מקצוע לפרנסתם. השאלה הגדולה שעומדת כרגע בקנה זה האם להמשיך לחפש חברת קידום אתרים שתניב לכם תוצאה טובה יותר, או פשוט ללמוד ולעשות זאת במו ידכם
מספר טיפים שיעזרו לכם להבין כיצד לקדם חנות וירטואלית, WEBON מקדמת חנויות וירטואליות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, עם שיפורים טכנולוגיים תראו תוצאות דיי מהר.
מחפשים חברת קידום אתרים בחיפה שתענה על צרכיכם בדיוק? WEBON כאן כדי לספק לכם בדיוק את השירותים שאתם צריכים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ושימוש ברובוטים, אנו מבטיחים תוצאות מרשימות בקידום אתרים ברחבי העולם.
תחום פיתוח התוכנה הינו פופולארי ביותר בשני העשורים האחרונים בזכות נוכחות חיבור האינטרנט כמעט בכל בית. קיימות תוכנות המבוססות על חיבור לאינטרנט ואחרות הן תוכנות לוקאליות הנמצאות על המחשב או ברשת מחשבים סגורה.
מחפש/ת מורה מרטי לקידום אתרים ? הגעת למקום הנכון! המסלול להכשרה מקצועית של Webon בנייה וקידום אתרים מציעה לכם הצעה משתלמת במיוחד ללימודי קידום אתרים – קורס קידום אתרים מקצועי בשיטת אחד על אחד עם ניסים ויצמן - מורה פרטי לקידום
שימו לב חיפשתם "קידום אתרים בבאר שבע" ופשוט הופענו! פיתחנו במשך כ- 4 שנים רובוט שמחליף את הפעולות האנושיות של מקדם אתרים. כאשר הפעולה הרובוטית אינה מוגבלת בזמן עבודה או עלויות נוספות. הרובוט עובד עבורכם ומקדם אתכם באלפי ביטויים בלי כל מנוחה!
מאות תלמידים למדו במכללות ובעוד המון מקומות אשר מציעים קורסים שונים בנושא קידום אתרים. אך עם זאת אנו רוצים להגיד לכם. תחסכו זמן וכסף ובואו ללמוד במקום שהכשיר לא מעט חברות קידום אתרים בישראל
חיפשתם קידום אתרים אורגני לעסקים, הופענו לכם בזכות הבינה החכמה שפיתחנו. נעזור לכם להשיג הרבה לקוחות בעזרת קידום אתרים אורגני לעסקים באמצעות הרובוט שלנו.
מחפשים קידום אתרים לרואי חשבון? הגעתם למקום הנכון. חברת WEBON מובילה בתחום הקידום בארץ ובעולם, תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החברה פיתחה רובוטים שעושים עבודה מדהימה בזכות הטכנולוגיה תוכלו להינות משיווק אגרסיבי.