כיום לשנת 2018 נחקק חוק בישראל אשר מעניק זכויות לבעלי מוגבלות למידע בנושא “נגישות אתרי אינטרנט לאנשים עם מוגבלות” לחצו כאן.
אחד הפרמטרים החשובים בקידום אתרים אורגני הוא תיוג תמונות בגוגל ובמנועי החיפוש.
אין ספק שהוספת תמונות לצד טקסט תורמת לאיכות הדף ומשפרת את חווית הגולש.
אך כמקדם אתרים חשוב לא פחות להבהיר לגוגל באיזו תמונה מדובר, וזאת כדי להוכיח לו שאכן מדובר בתמונה איכותית, כזו שרלוונטית לטקסט ובכך ליצור אופטימיזציה לתמונה הבעיה היא שגוגל לא “רואה” מה התמונה מכילה, הדבר היחידי שהוא יכול לסרוק זה טקסט,
ולכן חשוב ליידע את גוגל ע’י תיוג התמונה במה מדובר. אופטימיזציה לתמונות מועילה לקידום אתרים בכמה דרכים עיקריות:
מיקוד כאשר אנו ממקדים דף על מילת מפתח מסוימת,אופטימיזציה של התמונה המצורפת לאותו ביטוי שאנו מקדמים תחזק את הרלוונטיות לנושא,
ובכך יתרום לקידום בתוצאות החיפוש.
הזרמת תנועה לאתר ככל שהאופטימיזציה לתמונה טובה יותר כך יגדלו הסיכויים להופיע במקום טוב יותר בגוגל תמונות, וכך להגדיל את התנועה לאתר.
נגישות ישנם גולשים שאין באפשרותם לצפות בתמונות והדרך היחידה להעביר אליהם מידע הוא דרך טקסט.
תיוג התמונה מציג אותה בדרך טקסטואלית לבעלי מוגבלויות שונות.
כך נגדיל חוויית משתמש ונתרום לדירוג הדף.
אז איך מתייגים תמונות בגוגל?
תיוג תמונה בגוגל נעשה ע’י הוספת תגית ALT. חשוב להוסיף לתגית ה ALT תיאור מדויק לתמונה, אין לתייג תמונה ללא תיאור. לפני מתן תיאור לתמונה יש להבחין בין תמונה מקורית לבין תמונה שכבר קיימת בגוגל. לתמונה מקורית נוסיף לתגית ה ALT טקסט מדויק ורלוונטי לתמונה,
ואילו כאשר מדובר בתמונה לא מקורית יש להעלות את התמונה לגוגל תמונות ולבדוק איך התמונה מתויגת בגוגל. גם אם התיוג שמופיע בגוגל אינו רלוונטי לנושא הטקסט שכתבנו, עדיין רצוי לתייג את התמונה כפי שהיא קיימת בגוגל.
פעולה זו חשובה מכיוון שאם נתייג תמונה באופן שונה מהאופן שבו היא מתויגת כבר, גוגל עלול לפרש זאת כספאם.
יש להגדיר שם לקובץ התמונה.
חשוב להגדיר שם מתאים ורלוונטי לקובץ. יש להימנע מהגדרת שם ללא משמעות.
לדוגמא: תמונה של מכונית נגדיר כך:
כך נוכל לגרום לגוגל להבין טוב יותר מה משמעות התמונה שמופיעה בטקסט. ככל ששם הקובץ יתאים יותר לתמונה כך יגדלו הסיכויים להופיע במיקום גבוהה בגוגל תמונות,
ולהשפיע באופן עקיף על התנועה באתר.
טקסט רלוונטי מסביב התמונה בו ניתן תיאור של התמונה.
חשוב להקפיד שהתוכן שנמצא מסביב לתמונה יהיה תואם את מה שהתמונה מייצגת.
בתוצאות החיפוש בגוגל תמונות מופיעה שורת טקסט מתחת לכל תמונה, שורה זו נלקחת מהטקסט
הקרוב שמופיע מסביב לתמונה. ככל שהטקסט יהיה רלוונטי יותר כך מספר ההקלקות יעלה ויתרום לדירוג גבוהה יותר של הדף.
לסיכום:
השתמשו בתמונות איכותיות ורלוונטיות לטקסט,בצעו אופטימיזציה לתמונות ובכך תתרמו רבות לקידומו של האתר.
מי יוכל להשתלב בקורס תכנות ? לאיזה פלח שוק פונה קורס תכנות ? ידע בסיסי – ישנם מס קורסי תכנות ובכל קורס מלמדים שפת תכנות חדשה ומתקדמת כאשר שמים דגש חזק על יתרונות השפה ויכולותיה.
קידום אתרים, קידום ממומן, בניית אתרים, בניית אתרים סלולריים, תיקון אתרים, בניית תוכנות, קריאייטיב, עיצוב גרפי, ניהול רשתות חברתיות, בניית מועדון לקוחות סלולרי, ברקוד QR לעסקים ועוד מגוון פתרונות שיווק לעסקים קטנים,
בעל עסקים שחוו קידום אתרים כושל או פשוט בעלי עניין שרוצים לרכוש מקצוע לפרנסתם. השאלה הגדולה שעומדת כרגע בקנה זה האם להמשיך לחפש חברת קידום אתרים שתניב לכם תוצאה טובה יותר, או פשוט ללמוד ולעשות זאת במו ידכם
מספר טיפים שיעזרו לכם להבין כיצד לקדם חנות וירטואלית, WEBON מקדמת חנויות וירטואליות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, עם שיפורים טכנולוגיים תראו תוצאות דיי מהר.
מחפשים חברת קידום אתרים בחיפה שתענה על צרכיכם בדיוק? WEBON כאן כדי לספק לכם בדיוק את השירותים שאתם צריכים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ושימוש ברובוטים, אנו מבטיחים תוצאות מרשימות בקידום אתרים ברחבי העולם.
תחום פיתוח התוכנה הינו פופולארי ביותר בשני העשורים האחרונים בזכות נוכחות חיבור האינטרנט כמעט בכל בית. קיימות תוכנות המבוססות על חיבור לאינטרנט ואחרות הן תוכנות לוקאליות הנמצאות על המחשב או ברשת מחשבים סגורה.
מחפש/ת מורה מרטי לקידום אתרים ? הגעת למקום הנכון! המסלול להכשרה מקצועית של Webon בנייה וקידום אתרים מציעה לכם הצעה משתלמת במיוחד ללימודי קידום אתרים – קורס קידום אתרים מקצועי בשיטת אחד על אחד עם ניסים ויצמן - מורה פרטי לקידום
שימו לב חיפשתם "קידום אתרים בבאר שבע" ופשוט הופענו! פיתחנו במשך כ- 4 שנים רובוט שמחליף את הפעולות האנושיות של מקדם אתרים. כאשר הפעולה הרובוטית אינה מוגבלת בזמן עבודה או עלויות נוספות. הרובוט עובד עבורכם ומקדם אתכם באלפי ביטויים בלי כל מנוחה!
מאות תלמידים למדו במכללות ובעוד המון מקומות אשר מציעים קורסים שונים בנושא קידום אתרים. אך עם זאת אנו רוצים להגיד לכם. תחסכו זמן וכסף ובואו ללמוד במקום שהכשיר לא מעט חברות קידום אתרים בישראל
חיפשתם קידום אתרים אורגני לעסקים, הופענו לכם בזכות הבינה החכמה שפיתחנו. נעזור לכם להשיג הרבה לקוחות בעזרת קידום אתרים אורגני לעסקים באמצעות הרובוט שלנו.
מחפשים קידום אתרים לרואי חשבון? הגעתם למקום הנכון. חברת WEBON מובילה בתחום הקידום בארץ ובעולם, תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החברה פיתחה רובוטים שעושים עבודה מדהימה בזכות הטכנולוגיה תוכלו להינות משיווק אגרסיבי.