0
(0)

עו”ד תאונות דרכים ייצוג נפגעים

הייתם מעורבים בתאונת דרכים או תאונת עבודה? פנו למשרד עו”ד תאונות דרכים מתמחה נפגעי תאונת דרכים המגיעים למשרד עו”ד תאונות דרכים משיגים תוצאות מרביות ביותר במינימום זמן.

הסיבות העיקריות לגרימת תאונות דרכים \ עבודה:

הנהגות הנהגים – חוסר תשומת לב, אי ציות לחוקי התנועה, נהיגה בשכרות, עייפות וכדומה. כמו כן לצערנו קיימים גם כבישים שאינם מתוחזקים, תמרורים שאינם ברורים, כבישים ללא קו הפרדה, כתמי שמן הגורמים להחלקה, חוסר תאורה וכדומה. נוסף לכך תאונות רבות קורות עקב תחזוקה רעועה של כלי הרכב – הינתקות גלגל מכלי הרכב גורם להתהפכות, אי תחזוקת בלמים גורמת לתאונות דרכים וכדומה.

עורך דין תאונות דרכים מחזיק בכלים הנכונים להשגת פיצויים מרביים עבור נפגעי תאונות דרכים ועבודה, בשל ניסיונו הרב שרכש עם השנים. נפגעי תאונת דרכים – פנו לעו”ד תאונות דרכים בכדי להבטיח את קבלת זכויותיכם על פי חוק.

פנייה למשרדו של עו”ד תאונות דרכים ותאונות עבודה בזמן קרוב למועד התאונה תכוון אתכם להצלחה ותדריך אתכם כיצד לפעול באופן הטוב ביותר לדוגמא: לצלם את מקום התאונה, לצלם את הפציעה, לגבות עדויות בכתב או בעל פה ועוד…

לאחר תאונת דרכים עליכם למסור עדותכם במשטרה. ולתאר פרים אודות התאונה לרופאים בחדר המיון והמשך טיפול בקופת חולים במקרה הצורך.

עורך דין תאונות דרכים לתביעת פיצויים מהחברה המבטחת:

אם נפגעת בהיותך הולך רגל – עו”ד תאונות דרכים יתבע את החברה המבטחת את הרכב הפוגע, אם אין ברשותך פרטים נתבע את הפיצויים מ – “קרנית”. אם נפגעת בעת נהיגה – עו”ד תאונות דרכים יתבע את החברה המבטחת ברכב בו נהגת. כאשר אתם פונים לעורך דין תאונות דרכים אתם ממקסמים את קבלת הפיצויים המגיעים לכם על פי חוק.

עורך דין תאונות דרכים – קרן לנפגעי תאונות דרכים “קרנית”:

אדם הנפגע בתאונת דרכים כגון: תאונת פגע וברח, יפנה לקרן לנפגעי תאונות דרכים הנקראת : “קרנית”. כאשר עורך דין תאונות דרכים ידרוש עבור הנפגע את הפיצויים המרביים המגיעים לו. “קרנית” הינה קרן הדואגת לפיצויי זכאות הנפגעים ברכב שאינו מבוטח – הנהג ברכב שאינו מבוטח אינו זכאי לקבלת פיצויים לא מקרנית ולא משום קרן אחרת. כמו כן “קרנית” אינה מפצה נהגים ונוסעים אשר עשו שימוש שאינו חוקי וללא רשות בעלי הרכב גם כאשר הרכב מבוטח.

בכדי לדרוש את זכאותכם על פי חוק מקרן נפגעי תאונות דרכים – “קרנית” או מהחברה המבטחת של הרכב עליכם לפנות למשרד עורך דין תאונות דרכים מומחה בתחום.

אין באמור המלצה או ייעוץ משפטי או תחליף לפגישה עם עו”ד מומחה בתחום.

 

דרגו אותנו

בלחיצה פשוטה אפשר לדרג

ממומצע דירוג 0 / 5. ספירת דירוגים: 0

הדירוג הראשון נשמח לפירגון