0
(0)

חברת הובלות

מקרים שבהם צריך הובלות עם מנוף

אתם עוברים דירה או משרד וזקוקים לחברת הובלות. וודאי חשוב לכם לדעת מבעוד מועד באילו מקרים אתם בעצם תירצו ליצור קשר עם חברת הובלות, שתוכל לעשות שימוש במנוף?

הסיטואציה הזו מתרחשת, כאשר אתם למעשה רוצים להוביל ממקום למקום פריט גדול וכבד במיוחד, אשר ברור שהעברה רגילה דרך המדרגות או דרך המעלית פשוט לא תעבוד באותו מקרה.

איזה מקרה כזה יכול להתרחש?
לדוגמה כאשר אתם רוצים להעביר את הפסנתר שלכם לדירה החדשה אליה אתם עוברים.
ברור שהורדה של פסנתר במדרגות או במעלית לא תעבוד, כי מדובר על חלל צר מידי.
על כן, חברת הובלות עם מנוף נדרשות במקרה זה. אבל איך בעצם ההובלה מן הסוג הזה מתבצעת?

מוציאים דרך החלון

הובלות עם מנוף עושות למעשה שימוש ברכב מיוחד שאליו מחובר מנוף, ואת רתמת המנוף מחברים אל החפץ הכבד.
אם נמשיך עם דוגמת הפסנתר, את הפסנתר עצמו יקרבו לחלון הגדול והמרכזי של הדירה שלכם. אל תוך החלון יכניסו חלק מהמנוף, ויקשרו אליו את הפסנתר. כעת כאשר הפסנתר מחובר אל המנוף, כל מה שנותר לעשות זה רק לכוון כמו שצריך את המנוף, ולהוציא לאט ובזהירות את הפסנתר אל רכב ההובלה. כעת כאשר נוסעים למקום החדש, יש שתי אפשרויות – או שיעלו את הפסנתר כרגיל ללא מנוף במידה והמקום מאפשר זאת, או שכמו בפעם הקודמת יחברו את הפסנתר אל המנוף והפעם יעלו את הפסנתר בזהירות מחדש דרך החלון של המיקום החדש אליו הוא צריך להיכנס.

חברת הובלות – נדרשת עבודה מקצועית במיוחד

ברור שגם אם אתם לא צריכים חברת הובלות עם מנוף, הייתם יוצרים קשר עם חברת הובלות מקצועית במיוחד. אבל אם אתם רוצים לעשות שימוש במנוף – הרי שאתם צריכים על אחת כמה וכמה ליצור קשר עם חברת הובלות מקצועית במיוחד. לא כל אדם יכול לעשות שימוש במנוף על-מנת להוביל פריטים כבדים, גדולים, ויקרי ערך במיוחד – וחשוב לראות לאיזו חברה יש ניסיון בתחום. קבלו הצעות ממספר חברות ובחרו בהצעה הרצינית ביותר.

חברת הובלות – 050-8004-328

דרגו אותנו

בלחיצה פשוטה אפשר לדרג

ממומצע דירוג 0 / 5. ספירת דירוגים: 0

הדירוג הראשון נשמח לפירגון