0
(0)

 

תביעת-מזונות

תביעת מזונות

מה הסכום של תביעת מזונות עבור הילדים?

כאם לילדים, יש לך אחריות לא קטנה כאשר את מגישה בשמם תביעת מזונות.
חשוב להבין כי תביעת מזונות עבור הילדים לא נועדה עבור האם – היא נועדה אך ורק לטובת הילד, ועל מנת שכל צרכיו יהיו מלאים לחלוטין. מצד שני כידוע, אי אפשר תמיד לדרוש מהאב שיוציא את כל המשכורת שלו על גידול הילד, וחשוב לשמור על פרופורציות.

אז איך אפשר לקבוע את הסכום של תביעת מזונות עבור הילדים? השאירו את הנושא הזה לאנשי המקצוע הנכונים, שיפתרו עבורכם את הסבך ויאפשרו לכם לקבל את המגיע לידיכם על פי חוק.

לקביעת פגישה עם עורך דין מומחה בדיני משפחה עם ניסיון רב בתביעת מזונות.

עורך דין דיני משפחה יסביר לכם הכל

בעזרת פניה לעורך דין מומחה בהגשת תביעת מזונות, תוכלו לקבל את כל המידע המתאים. עורך דין מקצועי יסביר לכם שעד לגיל 15, תביעת מזונות עבור הילד מורכבת משני מרכיבים שונים – הראשון הוא הצרכים ההכרחיים עבור הילד (ביגוד, מזון, טיפול רפואי קבוע או זמני וכיו”ב), והשני הוא צרכים מדין הצדקה – חוגים שאליהם הילדים הולכים, טיולים שאליהם הם יוצאים, ואף דמי כיס לבילויים.

החל מגיל 15 תביעת מזונות צריכה להתבסס אך ורק על דין צדקה – מתוך ההנחה שמגיל זה נערים ונערות כבר יכולים לעבוד ולספק לעצמם צרכים בסיסיים. אם בפועל המצב לא אפשרי – חשוב כמובן לפנות לעורך דין מתאים, שייצג אתכם ולמעשה את הילדים שלכם בהתאם, וידרוש סכום הגיוני עבור המזונות, על מנת שתוכלו לאפשר לילדים לחיות ברמה כלכלית סבירה לה הורגלו לפני הגירושין.

לא צריך להתמהמה עם תביעת מזונות

אם אתם צופים שינוי קרוב וצריכים להגיש מחדש תביעת מזונות, לא כדאי לחכות עד לרגע האחרון. יש שינויים רבים שיכולים לגרום לשינוי בסכום התביעה – ילדים שמתבגרים ועוברים את גיל 15, 18 או משתחררים מהצבא. לעתים גם שינויים חדים מאד בהכנסות האם והאב לאורך השנים יכולים לגרום להגשה מחודשת של תביעת מזונות, וחשוב שיהיה לכם עורך דין צמוד, מקצועי ומתאים, אשר יידע לשמור על האינטרסים של ילדיכם.

מחפשים עורך דין מומחה בדיני מזונות ?
לקביעת פגישה עם עורך דין לעניין תביעת מזונות חייגו: 050-4988998

דרגו אותנו

בלחיצה פשוטה אפשר לדרג

ממומצע דירוג 0 / 5. ספירת דירוגים: 0

הדירוג הראשון נשמח לפירגון