0
(0)

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים משיג לכם את הפיצויים הדרושים – תאונות דרכים הן חלק בלתי נפרד מהעולם שבו אנו חיים, אשר שופע בכלי תחבורה רבים. אם כבר הייתם מעורבים בתאונה, חשוב מאד שתפנו במהירות אל עורך דין תאונות דרכים, אשר לפחות יכול לדאוג שתקבלו את הפיצוי הטוב ביותר עבור הפגיעה שנפגעתם בעקבות התאונה שקרתה לכם.

במידה וחס וחלילה מדובר על נפגע שנהרג בתאונה, הרי שאתם, כבני משפחה, רשאים בהחלט לפנות אל עורך דין תאונות דרכים שייצג אתכם ואת הנפגע ז”ל, ויוכל להשיג עבורכם את כל הפיצויים שמגיעים לכם על פי חוק.

נשאלת השאלה כמה פיצויים בעצם מגיע לכם לקבל?

התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ראשוני מעורך דין לסוגיה המשפטית הרצויה לכם – 072-338-4272

עורך דין תאונות דרכים – מעבר לטיפול רפואי ועלות הרכב

אנשים רבים חושבים, כי עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע להם בעיקר בכיסוי ההוצאות עבור הטיפול ברכב ורכישת רכב חדש, וכמובן קבלת העלות לטיפול הרפואי הדרוש. עם זאת, חשוב לציין כי עבודתו של עורך הדין היא הרבה מעבר לכך. במידה ובעקבות טיפול רפואי מסוים כושר ההשתכרות שלכם נפגם, ולו באופן זמני וחלקי – הרי שלפי החוק אתם זכאים לקבל פיצויים מחברת הביטוח שלכם. הדבר חשוב אף כאשר מדובר חלילה וחס על נפגע שנהרג – ואז עורך דין תאונות דרכים יסייע למשפחה לקבל את הפיצויים הקבועים בחוק, תוך חישוב של כושר ההשתכרות של הנפטר לו הוא לא היה נפגע בתאונה.

במילים אחרות – הפיצוי הכספי יאפשר לכם לחזור למסלול החיים שלכם, ולפחות להמשיך בחיים עם רווחה כלכלית מסוימת.

תביעת תאונות דרכים – לא נכנעים לאף אחד

כמובן שאחרי התאונה, חברות הביטוח השונות אולי ינסו להתנער מהמחויבות שלהן, ולכן חשוב מאד לפנות כבר בשלבים הראשונים אל עורך דין תאונות דרכים.

עורך הדין ייצג את האינטרסים שלכם אל מול חברת הביטוח, ינהל מו”מ עקשן במיוחד – ובסופו של דבר ישיג עבורכם את הפיצויים הנדרשים. מדובר לעיתים בתהליך ארוך ומורכב, שיכול להימשך אף מספר שנים, ולכלול פנייה לבתי משפט וכיוצא באלה, אך חשוב לציין שאין סיבה להתייאש במידה והתיק שלכם מטופל אצל עורך דין מנוסה, ובסופו של דבר החוק לצידכם.

לקביעת פגישה עם עורך דין תאונות דרכים חייגו: 072-338-4272.

דרגו אותנו

בלחיצה פשוטה אפשר לדרג

ממומצע דירוג 0 / 5. ספירת דירוגים: 0

הדירוג הראשון נשמח לפירגון