לסיכום המידע שפורסם
מחפש/ת מורה פרטי לקידום אתרים? הגעת למקום הנכון! המסלול להכשרה מקצועית של Webon בנייה וקידום אתרים מציעה לכם הצעה משתלמת במיוחד ללימודי קידום אתרים – קורס קידום אתרים מקצועי בשיטת אחד על אחד עם ניסים ויצמן – מורה פרטי לקידום אתרים. משך הקורס 50 שעות לימוד וניסיון מעשי בקידום של מספר אתרים במקביל.
הקורס הינו אחד על אחד בשיטה שפשוט עובדת! לימודים בקצב אישי במקביל לעבודה מעשית.
למד כיצד מורה פרטי לקידום אתרים יכול לשנות את המשחק בעסק שלך
מהו קידום אתרים?
קידום אתרים, או SEO, הוא תהליך שמטרתו לשפר את המיקום של אתר בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים. כך שאתר שלך יהיה נגיש יותר למשתמשים שמחפשים מידע רלוונטי. קידום אתרים כולל אופטימיזציה של תכנים, מבנה האתר, תמונות ועוד.
למה כדאי לשכור מורה פרטי לקידום אתרים?
לימוד קידום אתרים עם מורה פרטי מאפשר לך להתאמן וללמוד בקצב שמתאים לך, עם דגש על הצרכים והמטרות האישיות שלך ושל העסק שלך. מורה פרטי יכול להתמקד בסוגיות ספציפיות, לתת משוב מיידי ולהתאים את החומר הלימודי לצרכים שלך.
טבלה: השוואת תוצאות לפני ואחרי לימוד עם מורה פרטי
פרמטר | לפני לימודים | אחרי לימודים |
---|---|---|
מיקום בגוגל | עמוד 10 | עמוד 1 |
תנועה לאתר | 100 בקרים לחודש | 5000 בקרים לחודש |
המרות | 2% | 10% |
איך לבחור מורה פרטי לקידום אתרים?
בחירת מורה פרטי לקידום אתרים צריכה להתבצע בקפידה. חשוב לבחור מישהו עם ניסיון מוכח, המלצות טובות מלקוחות קודמים וידע עדכני בתחום. אל תהסס לשאול שאלות ולברר על תוכניות הלימוד והתוצאות המצופות.
מקרה לדוגמא: תוצאות מדהימות בזכות מורה פרטי
דניאל, בעלים של חנות פרחים קטנה, החליט לשכור מורה פרטי לקידום אתרים. תוך חודשיים בלבד, הוא ראה שיפור משמעותי במיקום האתר שלו בגוגל, עלייה בכמות הבקרים וגידול במכירות. ההשקעה במורה פרטי השתלמה מהר מאוד.
אז מה זה בעצם קידום אתרים?
כאשר אנחנו מחפשים במנוע החיפוש של גוגל, ניתן לראות שתי סוגים של תוצאות. ישנן תוצאות אורגניות, ותוצאות ממומנות. תוצאות ממונות אלו תוצאות שמופיעות בגוגל ומשתנות לעיתים די קרובות. על כל לחיצה שלכם על המודעה, בעלי האתר משלמים כסף לגוגל ומנהלים את המודעות ע”פ מילות מפתח ותקציב יומי מוגבל.
כאשר התקציב היומי נגמר, המודעות אינן מופיעות ובמקומן מופיעות מודעות של אתרים אחרים בתשלום. לעומת זאת, התוצאות האורגניות הן תוצאות המופיעות באופן קבוע בתוצאות החיפוש ומשתנות לעיתים רחוקות. תוצאות אלו הן התוצאות הכי רלוונטיות למשתמש ואינן מופיעות לפי תשלום על כל לחיצה.
על מנת להופיע בין התוצאות האורגניות המובילות, עלינו לבצע קידום אתרים אורגני, ולהתאים את האתר למנוע החיפוש במילות המפתח הרלוונטיות. תהליך זה נקרא בשם המקצועי “אופטימיזציה למנועי חיפוש” (Search Engine Optimization SEO – ) בתהליך קידום האתר, אנחנו משנים את האתר מבפנים ומבחוץ, מעדכנים את התכנים, את הקוד באתר, מוסיפים קישורים חיצוניים ומתאימים את האתר להופעתו במנוע החיפוש של גוגל.
תהליך זה מורכב מהמון פעולות המשפיעות על קידום האתר בגוגל. הפעולות נלמדו בתהליך ארוך ומורכב ולפיהן מבינים מקדמי האתרים מהם הפרמטרים של גוגל לקידום אתרים. על הפרמטרים הנ”ל ותהליכי הקידום תוכל/י ללמוד בקורס קידום אתרים ולהבין את כל הסודות שלנו לקידום אתרים.
אז מי מתאים ללמוד קידום אתרים?
על מנת ללמוד קידום אתרים אין צורך בנסיון קודם, במיוחד אם אתם לומדים עם מורה פרטי לקידום אתרים. הקורס מתאים לבעלי אתרים המעוניינים להופיע בראש תוצאות החיפוש של גוגל, לאנשי שיווק, או כל אחד המעוניין ללמוד את סודות קידום האתרים בגוגל ולמצוא לעצמו מקצוע מאתגר ורווחי.
למה ללמוד עם מורה פרטי קידום אתרים ?
היתרון הגדול בלימודי קידום אתרים בחברת WEBON בנייה וקידום אתרים הוא הלימודים עם מורה פרטי. מורה פרטי לקידום אתרים יוכל להתעכב אתכם על נושאים חשובים או קשים להבנה, יתאים את תכני הלימודים לצרכים שלכם, יפגש אתכם בשעות הנוחות לכם ויעביר את השיעור בקבוצות קטנות.
מעוניינ/ת ללמוד עם מורה פרטי קידום אתרים? לשיחה אישית עם המורה הפרטי שלך לקידום אתרים – ניסים ויצמן חייג/י עכשיו 050-8004-328
קידום אתרים - מידע מקצועי וטיפים על חשבוננו :
![קורס תכנות](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2018/10/programmer.jpg)
![קידום אתרים בגבעתיים](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/10/95184893_l.jpg)
![מומחה קידום אתרים](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2016/09/write-seo-450x450.jpg)
![קידום אתר באינטרנט](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2018/09/promotion-450x450.jpg)
![קידום חנות וירטואלית](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/02/holding-shopping.jpg)
![קידום אתרים בנס ציונה](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/11/local-seo-israel.jpg)
![קידום אתרים בחיפה](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2022/06/קידום-אתרים-בחיפה.png)
![פיתוח תוכנה לעסקים](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2016/08/בניית-אתרים-בוורדפרס-450x450.jpg)
![מורה פרטי קידום אתרים](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2016/09/write-seo-450x450.jpg)
![קידום אתרים בבאר שבע](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/09/StockSnap_AMQQ0OZ3EJ-1.jpg)
![קורס קידום אתרים באינטרנט](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2015/01/search-in-google.jpg)
![קידום אתרים בראשון לציון](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/12/13839764_l-2.jpg)
![קידום אתרים ברעננה](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/12/36308497_m.jpg)
![קידום אתרים שלילי](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/10/72793505_m.jpg)
![קידום אתרים אורגני לעסקים](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/11/23.jpg)
![קידום אתרים לרואי חשבון](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/11/23.jpg)
![קידום אתרים בתל אביב](https://webon.org.il/wp-content/uploads/2019/12/Hand-writing-Success-Tips-1.jpg)