5
(1)

חברת WEBON מציעה הכשרות אישיות מתקדמות בתחום בניית אתרים. הקורס מיועד לאלו שמעוניינים להתמחות בתחום פיתוח האתרים ומחפשים חווית למידה מעמיקה ומקצועית.

במהלך ההכשרה האישית בנושא בניית אתרים של WEBON, תוכלו ליהנות מלמידה מודרנית ומקצועית בכל צעד של הדרך. הקורס מלווה במרצה מנוסה ומיומן, המסייע לסטודנטים להבין ולהשתלב בעולם ה- full stack פיתוח ועיצוב אתרים.

בנוסף ללמידה תיאורטית, הקורס מתמקד בהכשרה מעשית ופרקטית. הסטודנטים יובילו פרוייקטים ריאליים וישתתפו בפיתוח של אתרים ודפי נחיתה אמיתיים, מה שמאפשר להם להשיג ניסיון רב ולהתמודד עם אתגרים אמיתיים בתחום.

המטרה של הקורס היא לספק לסטודנטים את הידע, הכישורים והניסיון הדרושים כדי להצליח ולהתפתח בתחום בניית האתרים בצורה מקצועית ומרשימה. כמו כן בניית אתרים ידוע כמקצוע מוביל בשוק העולמי, כיום יש ביקוש נרחב במתכנתים. הטכנולוגיה מתקדמת והצורך במתכנת מול טכנולוגיה אלקטרוניקה. יצירת אפליקציות מבוססת AI.

איך AI קשור לבניית אתרים?

תחילה בואו תבינו מהו AI:

AI היא ראשי תיבות של Artificial Intelligence באנגלית, המתארת את היכולת של מערכות מחשב ותוכנה לבצע פעולות ולקבל החלטות שבעתיד דומות לאותן שביצירת המוח האנושי. AI נמצאת במרכז התחום השליט בתחום המחקרי והטכנולוגי, והיא חלק מתת-תחום נרחב יותר הנקרא Machine Learning (למידת מכונה), שבו מפותחות טכניקות ואלגוריתמים המאפשרים למערכות ללמוד מנתונים, לזהות דפוסים, ולקבל החלטות באופן אוטונומי על סמך הלמידה הראשונית.

הסודנטים במהלך קורס בניית אתרים ירכשו ידע מספק בכדי לעבוד עם AI ולהעזר בו בזמן שלבי הפיתוח. אם בעבר מתכנת “שנתקע” במהלך הפיתוח נדרש לחפש במקורות שונים כיצד פותרים את התקלה או את הקוד שלא עובד לו כהלכה במשך שעות וגם ימים. כרגע בעזרת OPEN AI נוכל ללמד אתכם כיצד לחסוך המון שעות חיפוש ולהתייעל באופן משמעותי.

מה לומדים בקורס?

בקורס תלמדו מגוון שפות תכנות ובינהם:

HTML

HTML היא ראשי תיבות של “HyperText Markup Language” בעברית “שפת סימון של תגיות להעברת מסמכי טקסט”. זו שפה סטנדרטית המשמשת ליצירת והצגת דפי אינטרנט. HTML משמשת להגדרת מבנה ותוכן של דף האינטרנט על ידי שימוש בתגיות (tags) המסייעות לדפדפן להבין את התוכן ואת המבנה של הדף. כל תגית מציינת את התחלת או הסיום של רכיב מסוים בדף, כגון כותרת, קטע טקסט, קישור, תמונה ועוד.

HTML משתמשת במבנה רקורסיבי, כלומר היא כוללת רכיבים שנכללים בתוך רכיבים אחרים, כגון אלמנט של טקסט בתוך אלמנט של טבלה. השפה משמשת כמסד לבניית דפי אינטרנט, ובשילוב עם CSS (Cascading Style Sheets) ו-JavaScript, ניתן ליישם בעזרתה עיצובים ותכנים דינמיים בדפי האינטרנט. HTML היא שפה מודרנית ופתוחה, והיא מופצת תחת רישיון חופשי שמאפשר למי שרוצה להשתמש בה ולשפר אותה.

CSS

CSS היא ראשי תיבות של “Cascading Style Sheets” בעברית “גיליונות סגנון נטפים”. זו שפת סגנון המשמשת להגדרת עיצוב, פורמט וסגנון של דפי האינטרנט שנכתבים ב-HTML ו-XML. בעזרת CSS, ניתן להפריד את העיצוב הפנימי של האתר מהתוכן הטקסטואלי שלו, כך שאפשר לשנות את העיצוב של כל דף אינטרנט באופן קל ונוח מבלי לשנות את קוד ה-HTML שלו.

באמצעות CSS ניתן להגדיר את התכנות, הפריסה, הצבעים, הפונטים, הגופנים, הגדלים, הרווחים, הגבולות ועוד עבור כל רכיב בדף האינטרנט. CSS מאפשרת למעצבים ולמפתחים ליצור עיצובים יפים, מודרניים ואסתטיים, וגם להבטיח קריאות טובה ונוחות למשתמשי האינטרנט.

השימוש ב-CSS נפוץ ביישומים אינטרנטיים שונים, כולל אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, אפליקציות ועוד. היא מסייעת להבטיח שהממשק המשתמש (UI) יהיה מובן, נוח ואסטטי, וכן לשפר את חוויית המשתמש של המשתמשים. CSS היא חלק מהטכנולוגיות הבסיסיות בפיתוח אתרי אינטרנט והיא נמצאת בשימוש רחב כיום.

JAVASCRIPT

JavaScript הוא שפת תכנות מרובת שימושים שמשמשת לפיתוח אפליקציות ותוכניות מתוך דפי אינטרנט. היא מאפשרת למפתחים להוסיף פונקציונליות מתקדמת לדפי האינטרנט, לא רק בתצורת תצוגה אלא גם באמצעות פעולות דינמיות כגון אנימציות, שליטה באירועים, שינויי תוכן באופן דינמי, ועוד.

JavaScript היא שפת תכנות מודרנית ודינמית המופקדת ללא תלות בסביבת ההרצה. זאת אומרת שהקוד מופעל בדפדפנים ותוכנות נייטיביות על מנת לבצע פעולות בזמן אמת בדפי האינטרנט.

בעזרת JavaScript, ניתן ליצור אפקטים ותגובות משמעותיות בדפי האינטרנט, לבצע בדיקת קלט מהמשתמש, ליצור אנימציות, לשלוט בתוכן דינמי ועוד.

JavaScript היא שפת תכנות פופולרית ביישומי האינטרנט ובפיתוח אפליקציות מובייליות, והיא משמשת כחלק מהשפות הבסיסיות בפיתוח רב-תחומי.

JQUERY

jQuery היא ספריית JavaScript פופולרית שמספקת פונקציות ותכונות מתקדמות לפיתוח אתרי אינטרנט. היא נועדה לפשט ולקצר את תהליך כתיבת קוד JavaScript ולהפוך אותו לקל יותר לקריאה ולתחזוקה.

בעזרת jQuery, מפתחים יכולים לגשת למסמך HTML ולשנות אותו, להוסיף אנימציות, לשלוט באירועים, ולבצע פעולות אחרות בצורה קלה ונוחה יותר מאשר בשימוש רגיל בקוד JavaScript פולקני.

jQuery מצויה בשימוש רחב כמעט בכל פרויקטי הפיתוח, מאחר והיא מספקת כלים ופונקציות שמשפרות את יכולת הפיתוח ומאפשרות כתיבת קוד JavaScript קריא וקצר.

בנוסף, jQuery מציעה תמיכה בתהליכי AJAX לביצוע קריאות לשרת ברקע, תמיכה באנימציות CSS, ויכולת לקרוא ולכתוב קוד בצורה חלקה יותר בהתאם לאירועים בדף.

PHP

PHP הוא שפת תכנות צד שרת מקודם (Server-Side) המיועדת לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט דינמיים. השם PHP הוא ראשי תיבות של “Hypertext Preprocessor” (מעבד טקסט כהיפרטקסט). השפה פותחה בשנת 1994 על ידי ראסמוס לרדוף (Rasmus Lerdorf) והתפתחה מאז על ידי קהילת מפתחים רבה.

השפה משמשת בעיקר לבניית דפי אינטרנט דינמיים שמייצרים תוכן משתנה באופן דינמי בהתאם לבקשות של המשתמשים. דרך כלל, PHP מורץ על השרת האינטרנט (בדרך כלל עם שרת האינטרנט Apache או Nginx), והוא מקבל בקשות מהדפדפן של המשתמש, מעבד אותן, ומחזיר את התוצאה לדפדפן כתגובה.

באמצעות PHP ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות כגון:

  • גיבוי וקריאת מידע מבסיסי נתונים.
  • יצירת, קריאה ועריכה של קבצים על השרת.
  • שליחת דואר אלקטרוני מהשרת.
  • יצירת וניהול סשנים וקובצי Cookies.
  • יצירת וניהול שימושיים ופורומים בצורה דינמית.

בנוסף, PHP מספק יכולת טובה לאינטגרציה עם שפות תכנות קליינטית כגון HTML, CSS, JavaScript, ו- AJAX.

MY SQL

MySQL הוא מערכת לניהול בסיסי נתונים רב-משתמשים, חינמית ופתוחה. היא נחשבת לאחת מהפתרונות המובילים בעולם עבור בסיסי נתונים, והיא שימשה בעבר ושומשת גם היום על ידי מגוון רחב של ארגונים ואתרים ברחבי העולם.

MySQL מבוססת על שפת השאילתא SQL (Structured Query Language) ומציעה יכולות מתקדמות לניהול ועריכת נתונים במסדי נתונים. עם MySQL ניתן ליצור, לשאול, לערוך ולמחוק נתונים בבסיס הנתונים, לנהל משתמשים והרשאות, ולבצע שאילתות מורכבות ופעולות על הנתונים.

המערכת מתאימה לשימוש בסביבת הפיתוח וההפקה כאחד, תומכת בתקשורת מרובה-תהליכית (multi-threading), ומצוידת בתכונות אבטחה חזקות כגון הצפנת סיסמאות והגבלת גישה.

בנוסף, MySQL נחשבת למערכת יציבה ואמינה, עם יכולת להתמודד עם עומסים גבוהים ולספק שירות בצורה יעילה ומהירה.

CPANEL

cPanel הוא ממשק ניהול ושליטה פופולרי לשרתי אינטרנט, המספק כלים וממשק גרפי לניהול שולחנות עבודה בשרתים שליטה זו מאפשרת למשתמשים, דוגמת בעלי אתרים ומנהלי מערכות, לנהל ולנטר את האתרים, את הדומיינים, ואת המשתמשים השונים בחשבונות האירוח שלהם.

באמצעות cPanel ניתן לבצע מגוון פעולות, כולל יצירת דומיינים נוספים, ניהול שולחנות עבודה ודומיינים פנימיים, הגדרת דואר אלקטרוני, יצירת גיבויים ושחזורים, ניהול בסיסי נתונים, ניהול קבצים ותיקיות, ועוד.

cPanel מספק גם לוח בקרה למערכת הפעלה של השרת (כגון Linux), המאפשר ניהול מתקדם יותר של השרת עצמו והגדרות נוספות כמו קבצי התקנה, הרשאות משתמשים, ניהול תהליכים, וכדומה.

cPanel הוא פתרון פופולרי במיוחד בתחום אירוח אתרים ושרתי אינטרנט, והוא משמש כממשק ניהול תקני ברוב החברות המספקות שירותי אירוח ושרתים וירטואליים.

קורס בניית אתרים לפי אזור גיאוגראפי

באתר WEBON תוכלו למצוא מרצים לתכנות מכל אזורי הארץ, תפנו אלינו נספר לכם איך תהליך הקורס מתבצע, תנאי קבלה, ואופציות יצירת הכנסה בהמהלך הקורס.

מורה לבניית אתרים בירושלים
מורה לבניית אתרים בתל אביב-יפו
מורה לבניית אתרים בחיפה
מורה לבניית אתרים בראשון לציון
מורה לבניית אתרים בפתח תקווה
מורה לבניית אתרים באשדוד
מורה לבניית אתרים בנתניה
מורה לבניית אתרים בבאר שבע
מורה לבניית אתרים בבני ברק
מורה לבניית אתרים בחולון
מורה לבניית אתרים ברמת גן
מורה לבניית אתרים באשקלון
מורה לבניית אתרים ברחובות
מורה לבניית אתרים בבית שמש
מורה לבניית אתרים בבת ים
מורה לבניית אתרים בכפר סבא
מורה לבניית אתרים בהרצליה
מורה לבניית אתרים בחדרה
מורה לבניית אתרים במודיעין- מכבים- רעות
מורה לבניית אתרים בלוד
מורה לבניית אתרים במודיעין עילית
מורה לבניית אתרים בנצרת
מורה לבניית אתרים ברמלה
מורה לבניית אתרים ברעננה
מורה לבניית אתרים ברהט
מורה לבניית אתרים בראש העין
מורה לבניית אתרים בהוד השרון
מורה לבניית אתרים בביתר עילית
מורה לבניית אתרים בגבעתיים
מורה לבניית אתרים בקריית אתא
מורה לבניית אתרים בנהריה
מורה לבניית אתרים בקריית גת
מורה לבניית אתרים באום אל-פחם
מורה לבניית אתרים בעפולה
מורה לבניית אתרים באילת
מורה לבניית אתרים בנס ציונה
מורה לבניית אתרים בעכו
מורה לבניית אתרים ביבנה
מורה לבניית אתרים באלעד
מורה לבניית אתרים ברמת השרון
מורה לבניית אתרים בכרמיאל
מורה לבניית אתרים בטבריה
מורה לבניית אתרים בקריית מוצקין
מורה לבניית אתרים בטייבה
מורה לבניית אתרים בשפרעם
מורה לבניית אתרים בנוף הגליל
מורה לבניית אתרים בקריית ביאליק
מורה לבניית אתרים בקריית אונו
מורה לבניית אתרים בקריית ים
מורה לבניית אתרים בנתיבות
מורה לבניית אתרים במעלה אדומים
מורה לבניית אתרים באור יהודה
מורה לבניית אתרים בצפת
מורה לבניית אתרים בדימונה
מורה לבניית אתרים בטמרה
מורה לבניית אתרים באופקים
מורה לבניית אתרים בסח’נין
מורה לבניית אתרים בבאקה אל-גרבייה
מורה לבניית אתרים ביהוד-מונוסון
מורה לבניית אתרים בשדרות
מורה לבניית אתרים בבאר יעקב
מורה לבניית אתרים בגבעת שמואל
מורה לבניית אתרים בערד
מורה לבניית אתרים בטירה
מורה לבניית אתרים בעראבה
מורה לבניית אתרים בכפר יונה
מורה לבניית אתרים במגדל העמק
מורה לבניית אתרים בקריית מלאכי
מורה לבניית אתרים בכפר קאסם
מורה לבניית אתרים בטירת כרמל
מורה לבניית אתרים ביקנעם עילית
מורה לבניית אתרים בנשר
מורה לבניית אתרים בקלנסווה
מורה לבניית אתרים בקריית שמונה
מורה לבניית אתרים במעלות- תרשיחא
מורה לבניית אתרים באריאל
מורה לבניית אתרים באור עקיבא
מורה לבניית אתרים בבית שאן

אופציות העסקה בסיום הקורס בניית אתרים אונליין

לאחר שהסטודנטים לומדים אצלנו קורס בניית אתרים אונליין. אחנו מלווים אותם להיות עצמאיים ולייצר הכנסות ללא תלות במעסיק. וכמובן ניתן להגיש קורות חיים לחברות שונות בכל העולם ולספק שירותי פרילנסר או לעבוד בחברות. האפשרויות הינן רחבות והשכר מתגמל מאוד. מתכנת מתחיל מרוויח החל מ 14,000 ש”ח וניתן להרוויח גם 100,000 ש”ח תלוי אם אתם הולכים לדרך עצמאית.

דרגו אותנו

בלחיצה פשוטה אפשר לדרג

ממומצע דירוג 5 / 5. ספירת דירוגים: 1

הדירוג הראשון נשמח לפירגון

קידום אתרים בגוגל - הגדלת העסק בשיטות ייחודיות

קידום אתרים - מידע מקצועי וטיפים על חשבוננו :

קידום אתרים ממומן בגוגל קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים ממומן בגוגל
מעניין אותי
קידום אתרים באשקלון קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים באשקלון
מעניין אותי
קידום אתרים גוגל מפות קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים גוגל מפות
אתם מחפשים קידום אתרים גוגל מפות וזה מעולה כי אנחנו מקדמים בכל הרשתות ובכל הכח! יש לנו כלים ייחודיים לנו להביא להם לכם תוצאות מהירות! חייגו ותבינו. להופיע מהר ולקבל טלפונים לעסק שלך.
מעניין אותי
תוכנה לקידום אתרים קורס בניית אתרים אונליין
תוכנה לקידום אתרים
זהו הפיתוח הישראלי שוחרר ללקוחות הפרטיים (תוכנה לקידום אתרים), תוכלו לקדם את אתרכם ללא הגבלת זמן רובוטים חכמים שעובדים בשבילכם 24/7 וכל זה בתשלום חד פעמי.
מעניין אותי
קידום אתרים במנועי חיפוש קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים במנועי חיפוש
מעניין אותי
קידום אתרים שחור קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים שחור
מעניין אותי
קידום אתרים במבשרת ציון קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים במבשרת ציון
מעניין אותי
קידום אתרים בירושלים קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בירושלים
מעניין אותי
קידום אתרים באשדוד קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים באשדוד
מעניין אותי
קידום אתרים מהיר קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים מהיר
מעניין אותי
כמה עולה קורס קידום אתרים קורס בניית אתרים אונליין
כמה עולה קורס קידום אתרים
השאלה האמיתית היא מה יוצא לכם מזה ולא כמה עולה קורס קידום אתרים. מדוע? כשאנחנו מבקשים למצוא מוצר ידוע של חברה מסוימת, אנחנו צריכים לבדוק כמה הוא עולה ולקנות אצל מי שמוכר לנו במחיר הכי זול.
מעניין אותי
קידום אתרים בבני ברק קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בבני ברק
מעניין אותי
קידום אתרים בפתח תקווה קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בפתח תקווה
קידום אתרים בפתח תקווה תוצאות כבר מהחודש הראשון, פיצחנו את השיטה ואם אתם מחפשים פרסום בגוגל בפתח תקווה? אנחנו הכתובת שלכם. נטו תוצאות ומהר.
מעניין אותי
קידום עסקים במדיה חברתית קורס בניית אתרים אונליין
קידום עסקים במדיה חברתית
מעניין אותי
משרד פרסום דיגיטלי קורס בניית אתרים אונליין
משרד פרסום דיגיטלי
מעניין אותי
קידום אתרים שכר קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים שכר
מעניין אותי
קידום אתרים לחנויות פרחים קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים לחנויות פרחים
מעניין אותי
קידום אתרים בזכרון יעקב קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בזכרון יעקב
מעניין אותי
מהו קידום אתרים לבן קורס בניית אתרים אונליין
מהו קידום אתרים לבן
מעניין אותי
קידום אתרים בגבעתיים קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בגבעתיים
כמה פעמים אמרו לכם אנחנו החברה הטובה בקידום אתרים... טוב שימו לב חיפשתם קידום אתרים בגבעתיים, הרובוט שלנו קידם את זה בקלי קלות! תתקשרו ונסביר.
מעניין אותי
קידום אתרים בחדרה קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בחדרה
מעניין אותי
קידום אתרים בהרצליה קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בהרצליה
שימו לב אתם חיפשתם קידום אתרים בהרצליה ובעצם הרובוט שלנו קידם את המונח הזה, אנחנו לא באמת יושבים בהרצליה אך השירותים שאנו מספקים משרתים בכל מקום בארץ ואין צורך בחברת קידום אתרים בהרצליה בכדי לקדם את אתרכם. אז ניתן לכם רקע כללי איך זה הקידום אתרים עובד ולמה הפתרון שאנו מציעים ללקוחותינו יותר טוב מכל הצעה שתקבלו.
מעניין אותי
קידום אתרים בנס ציונה קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים בנס ציונה
הפיתוח שלנו יעזור לכם לפרק את המתחרים בקלי קלות! קידום אתרים בנס ציונה ובכל העולם! בואו נגרום למתחרים שלכם לקנא ברמות לנו יש את הכלים לכך.
מעניין אותי
קידום אתרים ברמת השרון קורס בניית אתרים אונליין
קידום אתרים ברמת השרון
מעניין אותי