3
(2)

קצת על שינוי אלגוריתמים ב-Google והשפעתו על קידום אתרים

שינוי אלגוריתמים ב-Google מתייחס לשינויים שהופעלו על ידי גוגל באלגוריתמים של מנוע החיפוש שלהם. כאשר גוגל מבצעת שינויים באלגוריתמים, זה משפיע על אופן הדירוג של האתרים בתוצאות החיפוש. כיום אנחנו יודעים כמה חשוב הדירוג של האתר במנועי החיפוש בייחוד של גוגל. שהוא מקור ההכנסה הגדול ביותר לעסקים.

שינויים באלגוריתמים יכולים לכלול עדכונים בהתייחסות לקריטריונים שמשפיעים על דירוג האתרים, כגון איכות התוכן, נגישות, מהירות האתר, יחסי החיצוניים לאתר (קישורים נכנסים וכו’) ועוד. גם שינויים באופן שבו גוגל קולט ומעבד את המידע (הרובוטים של גוגל), יכולים להשפיע על אופן הדירוג במנוע החיפוש.

לרוב, גוגל לא מפרסמת באופן פרטי את השינויים באלגוריתמים, אך משתמשים ומנהלי אתרים נוטים לזהות שינויים בהתאם לשינויים בדירוג האתרים שלהם בתוצאות החיפוש.

מניסיון ומתקן המדריכים של גוגל, ניתן להבין כי רוב השינויים הם למען שיפור חוויית המשתמש ולהגברת איכות התוצאות שהמשתמשים מקבלים בתוצאות החיפוש.

קידום אתרים בראש פינה

כיצד זה משפיע על קידום אתרים בגוגל?

שינויים באלגוריתמים של גוגל יכולים להשפיע על קידום האתרים במנוע החיפוש בכמה דרכים:

  1. שינויים בקריטריונים לדירוג: גוגל עשוי לשנות את הקריטריונים שהם לוקחים בחשבון כאשר הם מקבעים את דירוג האתרים בתוצאות החיפוש. לדוגמה, גוגל עשוי להגביר את הדגש על איכות התוכן או על מהירות האתר כקריטריון משמעותי יותר. קידום אתרים בגוגל מושפי באופן דרסטי מאיכות התוכן!
  2. השפעה על אזורי עבודה: שינויים באלגוריתמים עשויים לשנות את הדגש שגוגל מניח על אזורי העבודה השונים בתוך תוצאות החיפוש. לדוגמה, עשוי להיות יותר קשה לאתרים מסוימים להופיע בחלק העליון של התוצאות בעקבות שינויים באלגוריתם.
  3. שינויים בנפילות תוצאות: גוגל עשוי לשנות את הדרך שבה התוצאות מוצגות בתוצאות החיפוש. לדוגמה, עשוי להיות יותר או פחות נפילות עם קרוסלות, תכנים נבחרים, קרוסלות תמונות, וכו ‘.
  4. השפעה על תגובת המשתמש: שינויים באלגוריתמים עשויים לשנות את התגובה של המשתמשים לתוצאות החיפוש. לדוגמה, אם גוגל משנה את הקריטריונים שבהם הם קובעים איכות של תוצאות החיפוש, יתכן ויהיה להשפיע על הגישה של המשתמשים לתוצאות.
  5. שינויים באזורים גיאוגרפיים: גוגל עשוי לשנות את הדרך שבה הם טוענים תוצאות לפי אזורים גיאוגרפיים שונים. לדוגמה, גוגל עשוי להעלות יותר תוצאות מקומיות בתוצאות החיפוש עבור חיפושים פופולריים באזור מסוים.

בכל שינוי באלגוריתמים של גוגל, ישנם אפקטים ישירים ועקיפים על קידום האתרים במנוע החיפוש. בכל זאת, כמו תמיד, המפתח לקידום אתרים טוב הוא להתמקד בתוכן איכותי ובחווית משתמש מעולה, שתעזור לך להישאר רלוונטי בפני שינויים באלגוריתמים ולהשיג תוצאות טובות בגוגל.

כל כמה זמן ישנו שינוי באלגוריתמים?

גוגל משנה את האלגוריתמים שלה באופן רציף ושוטף. השינויים באלגוריתמים נקראים גם “עדכוני אלגוריתמים” ויכולים להתרחש בכל זמן. במהלך השנים, גוגל הפיקה מספר עצום של עדכונים באלגוריתמים, כל אחד מהם יכול להשפיע על מיקום האתרים בתוצאות החיפוש.

השינויים באלגוריתמים עשויים להתרחש בקצב שונה, אין פרק זמן קבוע בין עדכונים. יתכן ויהיה לך מידע על עדכונים גדולים בעיקר כאשר גוגל מפרסם עדכונים רשמיים, כמו עדכונים כגון “Panda”, “Penguin”, “Hummingbird” וכו’. אולם, גם ישנם שינויים קטנים ורציפים של גוגל, המתרחשים ללא פרסום רשמי.

בכל מקרה, מצוי חשוב לשמור על עדכונים תדירים בקשר לשינויים באלגוריתמים של גוגל, ולשקול את השפעתם על קידום האתרים שלך בתוצאות החיפוש.

עדכון פנדה (Panda)

עדכון Panda הוא אחד מעדכוני האלגוריתמים החשובים של גוגל שהושק בפברואר 2011. מטרת העדכון הייתה לזהות ולהפחית את העמודים באיכות נמוכה בתוצאות החיפוש. עדכון זה השפיע רבות על קידום אתרים בגוגל, יש לא מעט אתרים שהושפעו בדירוג.

עדכון Panda מתמקד בזיהוי תוכן באיכות נמוכה או פחות רלוונטי ועמודים שמציעים חוויות משתמש לא טובות. דגש מיוחד הופנה על תוכן עם תוכן דופלקטיבי, תוכן שנכתב באופן לא מקצועי או לא איכותי, ואתרים שמקדים על כמות במקום על איכות.

עדכון Panda השפיע על אלפי אתרים ברחבי העולם, והוא משפיע על דירוג האתרים בתוצאות החיפוש. אתרים שפוגעים על ידי עדכון Panda עשויים לראות ירידה בדירוגם ובתקנותם בתוצאות החיפוש של גוגל.

על מנת להתמודד עם עדכון Panda, חשוב להקפיד על יצירת תוכן איכותי, ייחודי ומקורי, למנוע תוכן דופלקטיבי, ולהקפיד על חווית משתמש טובה עבור המבקרים באתר.

עדכון פינגווין (Penguin)

עדכון Penguin הוא אחד מהעדכונים החשובים של גוגל שהושק בשנת 2012. מטרתו היא לזהות ולהחזיק בספאם בתוצאות החיפוש ובקישורים לא איכותיים של אתרים.

עדכון Penguin מתמקד בבדיקה של פעולות בניית קישורים שלא איכותיות ובספאם, כולל קישורים חוזרים בגוף טקסט שלא נכונים, קישורים מרשתות פרסום, וכדומה. העדכון מייצג פיתוח חשוב ביכולת של גוגל לזהות ולפגוע בפרקטיקות שחוקות שנעשות על מנת לשפר דירוג האתרים.

עדכון Penguin עשה שינויים משמעותיים בדירוג של אתרים רבים. אתרים שהיו מסומנים על ידי פינגווין כתוך פרסומות, או השתמשו בקישורים לא איכותיים, יכולים לראות ירידה חדה בדירוגם בתוצאות החיפוש.

על מנת להתמודד עם עדכון Penguin, חשוב להימנע מפרסום קישורים באופן מלאכותי ומאתרים לא איכותיים, ולעקוב אחרי כללי היצירת קישורים האיכותיים של גוגל. כמו כן, יש להימנע מהשימוש בשיטות שחוקות אחרות לשיפור דירוג האתר.

דרגו אותנו

בלחיצה פשוטה אפשר לדרג

ממומצע דירוג 3 / 5. ספירת דירוגים: 2

הדירוג הראשון נשמח לפירגון

קידום אתרים בגוגל - הגדלת העסק בשיטות ייחודיות

קידום אתרים - מידע מקצועי וטיפים על חשבוננו :

קידום אתרים בתל אביב
קידום אתרים בתל אביב
חברים מי שרוצה באמת קידום אתרים רציני שייתקשר. אתם חיפשתם קידום אתרים בתל אביב והופענו אתם מוזמנים לחפש עוד מונחים ונופיע לכם. אז תתקשרו מי שרוצה גם.
מעניין אותי
קידום אתרים ממומן בגוגל
קידום אתרים ממומן בגוגל
מעניין אותי
קידום אתרים באשקלון
קידום אתרים באשקלון
מעניין אותי
קידום אתרים גוגל מפות
קידום אתרים גוגל מפות
אתם מחפשים קידום אתרים גוגל מפות וזה מעולה כי אנחנו מקדמים בכל הרשתות ובכל הכח! יש לנו כלים ייחודיים לנו להביא להם לכם תוצאות מהירות! חייגו ותבינו. להופיע מהר ולקבל טלפונים לעסק שלך.
מעניין אותי
תוכנה לקידום אתרים
תוכנה לקידום אתרים
זהו הפיתוח הישראלי שוחרר ללקוחות הפרטיים (תוכנה לקידום אתרים), תוכלו לקדם את אתרכם ללא הגבלת זמן רובוטים חכמים שעובדים בשבילכם 24/7 וכל זה בתשלום חד פעמי.
מעניין אותי
קידום אתרים במנועי חיפוש
קידום אתרים במנועי חיפוש
מעניין אותי
קידום אתרים שחור
קידום אתרים שחור
מעניין אותי
קידום אתרים במבשרת ציון
קידום אתרים במבשרת ציון
מעניין אותי
קידום אתרים בירושלים
קידום אתרים בירושלים
מעניין אותי
קידום אתרים באשדוד
קידום אתרים באשדוד
מעניין אותי
קידום אתרים מהיר
קידום אתרים מהיר
מעניין אותי
כמה עולה קורס קידום אתרים
כמה עולה קורס קידום אתרים
השאלה האמיתית היא מה יוצא לכם מזה ולא כמה עולה קורס קידום אתרים. מדוע? כשאנחנו מבקשים למצוא מוצר ידוע של חברה מסוימת, אנחנו צריכים לבדוק כמה הוא עולה ולקנות אצל מי שמוכר לנו במחיר הכי זול.
מעניין אותי
קידום אתרים בבני ברק
קידום אתרים בבני ברק
מעניין אותי
קידום אתרים בפתח תקווה
קידום אתרים בפתח תקווה
קידום אתרים בפתח תקווה תוצאות כבר מהחודש הראשון, פיצחנו את השיטה ואם אתם מחפשים פרסום בגוגל בפתח תקווה? אנחנו הכתובת שלכם. נטו תוצאות ומהר.
מעניין אותי
קידום עסקים במדיה חברתית
קידום עסקים במדיה חברתית
מעניין אותי
משרד פרסום דיגיטלי
משרד פרסום דיגיטלי
מעניין אותי
קידום אתרים שכר
קידום אתרים שכר
מעניין אותי
קידום אתרים לחנויות פרחים
קידום אתרים לחנויות פרחים
מעניין אותי
קידום אתרים בזכרון יעקב
קידום אתרים בזכרון יעקב
מעניין אותי
מהו קידום אתרים לבן
מהו קידום אתרים לבן
מעניין אותי
קידום אתרים בגבעתיים
קידום אתרים בגבעתיים
כמה פעמים אמרו לכם אנחנו החברה הטובה בקידום אתרים... טוב שימו לב חיפשתם קידום אתרים בגבעתיים, הרובוט שלנו קידם את זה בקלי קלות! תתקשרו ונסביר.
מעניין אותי
קידום אתרים בחדרה
קידום אתרים בחדרה
מעניין אותי
קידום אתרים בהרצליה
קידום אתרים בהרצליה
שימו לב אתם חיפשתם קידום אתרים בהרצליה ובעצם הרובוט שלנו קידם את המונח הזה, אנחנו לא באמת יושבים בהרצליה אך השירותים שאנו מספקים משרתים בכל מקום בארץ ואין צורך בחברת קידום אתרים בהרצליה בכדי לקדם את אתרכם. אז ניתן לכם רקע כללי איך זה הקידום אתרים עובד ולמה הפתרון שאנו מציעים ללקוחותינו יותר טוב מכל הצעה שתקבלו.
מעניין אותי
קידום אתרים בנס ציונה
קידום אתרים בנס ציונה
הפיתוח שלנו יעזור לכם לפרק את המתחרים בקלי קלות! קידום אתרים בנס ציונה ובכל העולם! בואו נגרום למתחרים שלכם לקנא ברמות לנו יש את הכלים לכך.
מעניין אותי